Moti i keq me shi të rrëmbyeshëm dhe erë ka pushtuar vendin, përfshirë edhe Tiranën.

Sakaq disa zona kanë mbetur pa energji elektrike në Tiranë, për shkak të defekteve në kabina dhe në rrjetin e shpërndarjes së energjisë. Po kështu probleme nga moti i keq vijnë në numrin e kontaktit të “Ti Raporton”.

Një banor i lagjes “Ali Demi”, në Tiranë, shkruan se gjatë gjysmë ore reshje të dendura shiu e gjithë zona është përmbytur. Te proi i “Pal Pocit” është mbyllur ura dhe janë vendosur disa tuba të vegjël që nuk e thithin ujin si dhe përroi është i mbushur me inerte.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel