Irgen Çela flet për “kopjen” e “Çiftit të lumtur” në Klanifornia

12/01/2020 12:51

Aktori i humorit Irgen Çela ishte në studion e Luana Vjollcës së bashku me aktorët e “I love Tropoja”.

Rolet e tij më të njohura në “Portokalli” janë “babë e bir” që e luan me aktorin Florjan Binaj, “2 policët” dhe “Çifti i lumtur” që më parë kishte si partnere Delinda Dishën ndërsa tani ka Arjola Demirin.

I ftuar në “Shiko kush luan” Irgeni u pyet se çfarë mendimi ka për “Çiftin e lumtur” që realizohet në ‘Klanifornia” nga Delinda dhe Olsi e që është transformuar në “Çifti i shqyer”.

“Në zanafillë ka qënë ideja ime dhe pastaj e bashkuam me Florin dhe sollem në formën që u pëlqye nga publiku. Kopja duhet por nuk mund të jetë kurrë më e mirë se origjinali”- u përgjigj Irgeni.

Top Channel