Në gjykatën e Apelit në Kavajë po zhvllohet seanca për të arrestuarit pas tërmetit të 26 nëntorit.

Për të mësuar më shumë ndiqni lidhjen direkte me gazetaren e Top Channel-it, Vali Qyrfyci gjatë edicionit informativ të orës 12:00.

Ju kujtojmë se më 26 nëntor, një tërmet i fuqishëm goditi vendin duke shkaktuar 51 viktima, qindra të plagosur dhe dëme të shumta materiale.

Top Channel