Një argjendari është grabitur në orët e para të mëngjesit në Korçë.

Grabitja ka ndodhur ekzaktësisht rreth orës 3 të mëngjesit, në zonën e Pedonales së qytetit. Ende nuk dihen autorët e ngjarjes dhe sa sende me vlerë janë marrë nga personat përgjegjës.

Vijon…

Top Channel