Vila luksoze ku kryeministri anglez do të presë Vitin e Ri, 23 mijë euro fundjava

27/12/2019 17:34

Kryeministri anglez, Boris Xhonson, dhe e dashura e tij, Keri Simonds, kanë mbërritur te vila e tyre në Karaibe, e cila kushton 23 mijë euro për një fundjavë.

Ky ishull ekskluziv, i quajtur Mustik, ndodhet në arkipelagun e Sent Vinsent dhe Grenadines dhe njihet për rërën e bardhë e detin e mrekullueshëm.

Vila me gjashtë dhoma, ku kryeministri do të çlodhet pas fushatës, ndodhet në majë të një kodre dhe ka pamje fantastike nga ishulli dhe qeani.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel