Kartolina “më e keqe” e Krishtlindjes? Fytyra e Meghan Markle me Photoshop!

25/12/2019 14:32

Fytyra e Dukeshës së Sussex është vendosur me “photoshop” në kartolinën e Krishtlindjes së familjes mbretërore, sipas Daily Mail.

Fotoja e 25 dhjetorit, e cilësuar nga komentet online si më e keqja deri tani, fokuson më shumë seç duhet Meghan Markle, ndërkohë që atë të Prince Harry e lë në hije, megjithëse çifti është në të njëjtën distancë nga i vogli i tyre Archie.

Eksperti Max Cisotti, fotograf që nga viti 1991, tha se diçka nuk shkon me kartolinën, dhe se është përdorur photoshop.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel