Foto ilustruese

Rreth orës 03:30, në fshatin Terihat në Bashkinë Dropull, persona ende të paidentifikuar, kanë hyrë në banesën e shtetasit V.B., ku ndodheshin dy të moshuara dhe kanë marrë një sasi parash dhe janë larguar.

Për të dy gratë nuk raportohet që të kenë patur dëmtime.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor, ku vijojnë veprimet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe   kapjen e autorëve.

Top Channel