Një sasi e vogël lënde plasëse ka shpërthyer në Vlorë në lagjen “Kushtrimi” rreth orës 03:00.

Sasia e lëndës plasëse ka shpërthyer në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit me iniciale J.D. Fatmirësisht nuk ka të dëmtuar në njerëz por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel