Policia sapo ka nisur një aksion të gjerë me arrestime në qytetin e Durrësit. Arrestimet dhe shoqërimet në drejtori po zhvillohen në kuadër të hetimeve për dëmet e tërmetit të datës 26 nëntor.

Burime të gazetares Anila Hoxha thonë se janë 17 urdhëra arresti.

Mes të arrestuarve raporton Anila Hoxha janë edhe drejtori i Kavalishensës Ahmet Doda dhe nëndrejtori i Kavalishensës Kujtim Hasa.

  Tërmeti/ Policia nis aksion arrestimesh në Durrës

Top Channel