Pamjet që shihni janë të banesës së çiftit që sapo ishte martuar Rezarta dhe Olsi Hajdari.

Dyshja e kurorëzoi dashurinë të dielën e javës që lamë pas, ndërkohë që pas vetëhelmimit, nusja 19 vjeç ka ndërruar jetë e ndërsa bashkëshorti 27-vjeç ndodhet në reanimacionin e Elbasanit.

  Kush janë Rezarta dhe Olsi Hajdari, çifti që u vetëhelmua 5 ditë pas dasmës

FOTO GALERI
1/9

Top Channel