Chelsea vëzhgon nga afër yjet e Lyonit dhe Leipzigit

11/12/2019 13:42

Skuadrës nga Londra i është hequr dënimi nga gjykata e arbitrazhit sportiv, për transferime gjatë muajit janar.

Menjëherë drejtuesit e klubit kanë nisur punën, për të plotësuar kërkesat e trajnerit Frank Lampard, i cili me doemos ka kërkuar që të përforcohet reparti i sulmit.

Top Channel