Modelja me 1.3 mln ndjekës: “Ofrojnë 70 mijë euro për shoqërinë time”

06/12/2019 21:24

Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se në moshën 26 vjeçare ajo fiton më shmë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në Instagram për 1.3 milionë ndjekësit.

Ajo thotë se mesazhet që i vijnë në privat janë tronditës. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, ndonjëherë edhe 100 mijë euro vteëm për të pasur shoqërinë e saj.

Por ata që e çudisin më shumë, janë këngëtarët dhe futbollistët e famshëm, të cilët i bëjnë propozime të panumërta nëpër mesazhe, edhe pse në Instagram-et e tyre duket se janë të martuar e të lumtur me gatë e tyre.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel