Teksa Rama po fliste nga Vora ku ishte sëbashku me Komisionerin Europian, Janez Lenarčič, një vogëlush i kishte ngulitur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje.

Rama pasi përfundon fjalën i jep dorën vogëlushit dhe i thotë: Hajt, inshallah nuk bëhesh analist.

 

Top Channel