Një student 19-vjeçar vrau shokun e klasës e pastaj veten në një universitet rus gjatë ditës së sotme.

Pasi mësuesi e kishte përzënë nga klasa për sjellje të keqe, Daniil Zarosin u kthye me armë dhe hapi zjarr.

Ai plagosi katër shokë klase, një prej të cilëve vdiq në spital.

Një polic trafiku dëgjoi të shtënat dhe qëlloi drejt djalit të armatosur, i cili në atë çast kreu vetëvrasje.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel