Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe vendit të tretë.

Ndeshja e cila ishte e vlefshme për Euro 2020 nisi mjaft mirë për ne duke shënuar gol që në minutën e gjashtë me anë të Bekim Balajt.

Pas 12 minutash miqtë barazojnë me Martinez i cili realizoi edhe golin e dytë në minutën e 49-të.

Manaj do të rikthente baraspeshën duke vulosur edhe rezultatin përfundimtar në minutën e 55-të në 2-2.

Kuqezinjtë tentuan që të merrnin fitore në këtë takim, por nuk ja dolën që të shënonin.

Top Channel