Një aksident ka ndodhur në lagjen 16 të qytetit te Korçës.

Makina është përplasur me motorin dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. Fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel