Dasma e Justin dhe Hailey Bieber ka qenë kryefjala e të gjithë mediave rozë për ditë me radhë.

E ndërkohë që fansat e çiftit të famshëm mezi prisnin disa detaje nga ceremonia e tyre private martesore, pak orë më parë këngëtari 25 vjeçar ka publikuar momentin më kulminant, puthjen pasi modelja i tha “po”.

Justin ka postuar foton bardhë e zi duke puthur bashkëshorten e tij, me përshkrimin “Nusja ime është zjarr”.

Top Channel