BMW ka ndërtuar X5 Protection VR6, një makinë sigurie e modifikuar në trupin e X5.

Makina e blinduar mund të mbrojë udhëtarët nga plumbat e kallashnikovëve, AK-47, nga lëndët shpërthyese e madje dhe nga dronët.

FOTO GALERI
1/17
BMW ofron edhe personalizime

Top Channel