Në 30-vjetorin e saj, Bebe Rexha mendoi ta surprizonte të ëmën, e cila feston sot ditën e saj të lindjes me muzikë popullor shqiptare, valle dhe të tjera zakone shqiptare.

Në një video të postuar pak orë më parë, në llogarinë e yllit ndërkombëtar, tregohet se si Rexha festoi përgjatë gjithë mbrëmjes në atë që vetë këngëtarja e konsideroi “stil shqiptar”.

 

View this post on Instagram

 

My mother’s birthday is the day after mine ❤❤ so at my party I surprised her with a carrr. Then we partied Albanian style ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ju kujtojmë se dje, Bebe tërhoqi vëmendjen me postimin e kësaj fotografie provokuese.

Top Channel