Kur flitet për ushqim të shtrenjtë, disa mendojnë salmonin e kuq e të tjerë tartufin. Në këtë galeri fotosh do njiheni me të tjera ushqime dhe çmime marramendëse

FOTO GALERI
1/6
Biftekë Wagyu- Prodhuar në Japoni, një kilogram mish shkon 450 dollarë.

Top Channel