Video/ Transportonte 200 milion dollarë drogë dhe përplas makinat e policisë, ja pamjet

24/07/2019 01:30

Një transportues droge është arrestuar ppasi furgoni i tij përplasi dy makine policie të cilat ishin të parkuara jashtë një stacioni policor në Sydney të Australisë.

Nga kontrolli i bërë nga policia rezultoi se furgoni ishte mbushur me metamfetaminë e cila kapte vlerën rreth 200 milion dollarë.

Shoferi 28-vjeçar i goditi makinat e policisë me shpejtësi të madhe. Policia e kapi atë një orë më vonë në Eastwood, një periferi në veri të qytetit.

Ju ftojmë të shikoni videon:

Top Channel