Vajza me dhe pa bikini që përkulen duke çmendur djemtë e mbledhur grupe-grupe, një re tym hashashi mbi rërë dhe alkooli lumë.

Ky është ai që adoleshentët amerikanë quajnë “spring break”. Gjatë muajit mars, ishulli i qetë teksan South Padre “pushtohet” nga 100 000 studentë që dynden në plazhet dhe baret e tij. Rezultati? Baret dhe klubet bëjnë xhiro 2.8 milionë dollarë vetëm me koktejle, ndërsa hotelet grumbullojnë 1.44 milionë dollarë.

Fotot ekskluzive të Daily Mail tregojnë çmenduritë që bëjnë adoleshentët dhe për të cilat arrestohen pothuajse përditë. Aq të çmendura bëhen këto festa, aq sa autoritetet kanë trefishuar forcat policore në ishull.

Por, edhe SWAT-i e ka të vështirë të frenojë festimet.

FOTO GALERI
1/27

Top Channel