Fansat e lundrimit mund të shohin nga afër anijen suitë më luksoze në botë, e cila është më e madhe se shtëpia mesatare me tre dhoma gjumi. Po flasim për një anije suitë që ka dhoma gjumi, dhoma ngrënie, dhoma për të ftuarit dhe spa.

Kësaj anije vetëm shtrati i kushton pothuajse sa të blesh një shtëpi me një çmim prej  200 mijë dollarësh.

Anija suitë, e quajtur Suite Regent, do tu kushtojë mysafirëve 11 mijë dollarë nata për dy njerëz, ku të gjitha janë të përfshira. Sipas kompanisë dhënia me qira e anijes Regent është e prenotuar gjatë gjithë kohës.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel