Foto/ Shokon modelja e njohur: Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!

19/06/2019 05:30

Ka shokuar me deklaratën e saj modelja e njohur playboy. Simone Holtznagel ka thënë: “Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!”

Modelja ka filluar që të zvogëlojë gjoksin me anë të operacioneve. Ajo më herët njihej për gjoksin e saj të madh por që të tani është në masë normale dhe mesatare.

Me anë të një postimi në Instagram 25 vjeçarja ka treguar se gjoksi i madh kishte bërë që ajo të kishte dhimbje, të mos ndihet rehat, sikurse ndihet tani pas operimit.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel