Të pasmet që ndiqen nga 12 milionë persona (Foto)

17/06/2019 22:02

Amanda Lee është një modele Instagrami që ka plot 12 milionë ndjekës vetëm falë të pasmeve të saj.

33-vjeçarja poston në rrjetin social foto dhe video nga stërvitja e saj për muskujt e fundshpinës.

Amanda tregon se fotot e të pasmeve të famshme ia bën nëna e saj.

Fotoja e saj më e pëlqyer ka më shumë se 600 000 pëlqime.

FOTO GALERI
1/38

Top Channel