Selena Gomes heq dorë plotësisht nga Bieber, njihuni me veprimin

11/06/2019 05:24

Kanë qenë një ndër çiftet më simpatikë në botën e showbizit. Bëhet fjalë për Selena Gomes dhe Justin Bieber.

Tashmë Selena ka hequr dorë plotësisht nga ish- i dashuri i saj. Ajo ka fshirë edhe foton e fundit që ka pasur me ish të dashurin e saj.

Kujtojmë që Selena Gomes u përjetoi shumë keq ndarjen nga Justin i cili u fejua me një tjetër. Selena Gomey u shtrua edhe në psikiatri.

Top Channel