James Stunt, për ata që nuk e njohin është ish-bashkëshorti i Petra Ecclestone, vajzës së bosit të Formula 1, Bernard Ecclestone. Por ai nuk është i njohur thjesht për shkak të ish-gruas, James Stunt është edhe një multimilioner në Britani.

Por këtë javë që po lëmë pas, Gjykata vendosi falimentin e firmës së tij, me 14 milionë paund, por për të kjo nuk përbën një problem, pasi siç thotë Stunt “ai është personi më i pasur në botë që falimenton”, duke lënë të nënkuptohet se paratë nuk vijojnë të jenë një problem.

Por pavarësisht kësaj, për ish-vjehrrin e tij, Bernard Ecclestone, James Stunt ka qenë dhe vijon të mbetet vetëm një kloun.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel