Champions/ Liverpool ndez sfidën. Shënon ndaj Barcelonës që në minutat e para të ndeshjes

07/05/2019 21:12

Divock Origi ka shënuar në minutën e gjashtë për Liverpool duke hapur sfidën ndaj Barcelonës.

Liverpool kryeson 1-0 dhe i duhen edhe dy gola që të barazojë rezultatin e përgjithshëm të gjysmëfinales së Champions League.

Top Channel