Travers ‘Candyman’ Beynon është një miliarder australian që herë pas here organizon festa të jashtëzakonshme.

Një buxhet prej 500 mijë dollarësh, femra, modele pa fund me bikini dhe gjysmë të zhveshura, vende luksoze dhe pije nga më të shtrenjtat, janë disa nga detajet e festave të organizuara nga ky personazh.

Më poshtë, shijoni fotot nga një nga festat më të ekzagjeruara të Candyman.

FOTO GALERI
1/38

Top Channel