Wanda Metropolitana është një nga stadiumet më të “nxehtë” të Europës dhe njëkohësisht më moderni, pasi sapo ka përfunduar ndërtimi i tij.

Pikërisht për këtë arsye, prodhuesi i filmave për të rritur, “Torbe”, ka zgjedhur të xhirojë një video seksi pikërisht në parkimin e këtij stadiumi.

Kanë mjaftuar vetëm pak orë që videoja porno prej 16 minutash të bëjë xhiron e botës dhe të ngjallë reagimet e tifozërisë së Atleticos së Madridit.

Këta të fundit nuk e kanë pritur aspak mirë faktin që në “shtëpinë e tyre” të xhirohen filma porno, ndërsa nuk kanë munguar as kritikat në drejtim të klubit.

Top Channel