E ftuara speciale e Interit për ndeshjet e Ligës së Kampionëve, Astrid Ericsson ishte e ftuar të dielën në mbrëmje në emisionin sportiv “Tiki Taka”, ku punon si opinioniste edhe bashkëshortja menaxhere e Icardit, Wanda Nara.

Bukuroshja suedeze, e cila pozon shpesh në rrjetet sociale me fanellënb zikaltër, jo pak herë ka postuar foto me fanellën e ish kapitenit të Interit, Mauro Icardi, ndërsa mbrëmë, bashkë me Ëanda narën, morën në mbrojtje sulmuesin argjentinas.

“Nuk besoj se te Interi e hedhin Mauron në fushë për ta reklamuar dhe më pas për ta shitur”, tha bukuroshja suedeze, duke mohuar zërat që flasin se zikaltrit po aktivizojnë Icardin për t’i rritur vlerën në treg, para merkatos verore.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel