Nicki Minaj

Femrat e spektaklit mund t’i  lejojnë vetes gjithçka për sa i takon veshjes. Disa aktore dhe këngëtare ndonjëherë prezantohen në ngjarje publike me veshje vërtet ekstreme, deri në kufijtë e talljes.

Të njëjtën gjë mendon edhe vogëlushja Riley, 9 vjeçe e cila nuk humb rast që të tallet me aktoret dhe këngëtaret e famshme. Për më tepër hidhini një sy galerisë së fotove, ku 9-vjeçarja argëtohet me shijen e femrave të famshme.

FOTO GALERI
1/22
Sabrina Carpenter

Top Channel