Britanikët kanë nisur të shijojnë fundjavën duke festuar siç dinë vetëm ata.

Në të Premten e Mirë ata u dyndën nëpër pub-e me veshjet e tyre më të përzgjedhura.

Por, shumë prej tyre pinë më shumë seç duhet dhe orët e para të së shtunës i gjetën kështu…

FOTO GALERI
1/12

Top Channel