Barcelona po kërkon një sulmues që të zëvendësojë Luis Suarezin dhe ka piketuar brazilianin e Evertonit, Richarlison.

Marrëdhëniet e katalanëve me klubin nga Liverpooli janë mjaft të mira, pasi dy futbollistë të Barçës janë në huazim te Everton.

Pikërisht për këtë arsye, nuk përjashtohet mundësia që në marrëveshjen për shitjen përfundimtare të tyre, të përfshihet sulmuesi brazilian.

Top Channel