Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë. Publikon foton e të birit

19/04/2019 18:11

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është bërë prind për herë të dytë.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto të djalit të vogël dhe ka zbuluar emrin e tij.

Tahiri dhe bashkëshortja Fatlinda Berisha kanë edhe një djalë 8-vjeçar.

Top Channel