Ajo është një nga më të pëlqyerat dhe të ndjekurat në Instagram.

Demi Rose i ka ngritur sërish temperaturat me shfaqjen e fundit në Instagram, ku pozonte me bikini.

24-vjeçarja tregoi linjat e saj të bëshme dhe si gjithmonë dukej shumë seksi.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel