Ajo më në fund ka arritur në festivalin Coachella në mesin e një katalogu të tërë të modeleve dhe muzikantëve.

Dhe Sara Sampaio nuk humbi mundësinë për të dokumentuar pamjen e saj të parë me bikini në Instagram të enjten.

Engjëlli i Victoria Secret, 27-vjeç, shfaqi linjat perfekte në bikini.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel