Laura Jackson tregon me krenari barkun e rrumbullakosur, por jo vetëm aq…

11/04/2019 14:47

Ajo është duke pritur lindjen e fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Jon Gorrigan pasi njoftoi shtatzëninë e saj në shkurt.

Dhe Laura Jackson tregoi përshëndetjen e saj më të bukur ndërsa ajo u shfaq krejtësisht e zhveshur në dush të enjten në mëngjes.

Në imazhin artistik bardh e zi të postuar në faqen e saj Instagram, prezantuesja 32-vjeçare nuk mbante asgjë veshur…

FOTO GALERI
2/6

Top Channel