Edhe njëherë Irina Shayk na kujton pse është ndër më të mirat

09/04/2019 08:35

Të hënën, Irina Shayk, 33 vjeç, mahniti Instagramin kur u shfaq me një palë rroba banje Burberry, projektuar nga Riccardo Tisci.

Ajo tregoi linjat e saj para 12 milionë ndjekësve, në kostumin i cili ishte ekskluziv, pasi nuk ka dalë ende në treg.

Irina shfaqet gati pa grim, dhe si aksesorë mbante vetëm një palë vathë argjendi.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel