Gjyshja më seksi në botë “tërbon” fansat me foton e saj më të “egër”

06/04/2019 17:35

Gina Stewart konsiderohet si gjyshja më seksi në botë dhe këtë javë ka postuar në Instagram një nga fotot më provokuese të saj.

Fotoja “topless” është më e pëlqyera deri më sot.

Kjo foto mori 12 800 pëlqime brenda 20 orëve.

Gina Stewart është nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese.

FOTO GALERI
1/31

Top Channel