Aventura e sulmuesit gjerman, Andre Schurrle, te anglezët e Fulhamit, ku është i huazuar, duket se do të përfundojë në fund të këtij sezoni.

Klubi anglez ka rënë përfundimisht nga Premier League, kur kanë mbetur edhe 5 javë nga fundi dhe 28-vjeçari pritet të rikthehet te Borussia Dortmund.

Top Channel