Arsenali po kërkon me ngulm një person, që t’i besojë detyrën e Drejtorit Teknik të skuadrës, ndërsa ka nisur edhe intervistat me disa prej kandidatëve.

Kështu në zyrat e klubit londinez kanë shkuar ish futbollisti i “Topçinjve” Mark Overmars dhe drejtori aktual i Marseilles, Andoni Zubizarreta.

Top Channel