Interi rigjeti qetësinë mbrëmjen e djeshme, pasi Mauro Icardi u rikthye të luajë pas 53 ditësh dhe të shënojë gol, ndërsa zikaltrit fituan me rezultatin e thellë 0-4 ndaj Genoas.

Nuk mund të mos kënaqej nga kjo ndeshje edhe modelja e njohur italiane, Asia Gianese, e cila njihet si një tifoze “e çmendur” pas Interit.

Bukuroshja italiane nuk ka ngurruar të shprehë të gjithë entuziazmin e saj në rrjetet sociale, ku ndan me fansat edhe foto të saj mjaft “të nxehta”.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel