Ajo sapo ka nisur projektin e saj të ri Poosh, dhe reagimet janë të shumta.

Por Kourtney Kardashian nuk u duk e shqetësuar për kritikët, ndërkohë që ndau disa këshilla mbi kujdesin për veten në një post të ri të martën.

Por duket se të gjithë e kishin mendjen tjetër kund, pasi ishte e vështirë të hiqje sytë nga Kourtney, dhe ajo çfarë ylli 39-vjeçar kishte veshur.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel