Kjo grua është nënë e 3 fëmijëve. Nuk do ju besohet se sa pranvera ka kaluar (Foto)

03/04/2019 17:48

Një grua australiane, nënë e 3 fëmijëve, ka një pamje shumë të re për moshën e saj dhe së fundi ka zbuluar sekretin e “rinisë së përjetshme”.

Abigail O’Neill duket si motra e fëmijëve të saj, Charlotte, 25 vjeç, Rory, 23, dhe Ryan, 20.

Ajo thotë se sekreti i pamjes së saj të jashtme është trajtimi i fytyrës me produkte natyrale dhe organike. Mjalti, kripa e detit, vaji i kokosit dhe kakaoja kanë bërë që lëkura e saj të qëndrojë e freskët, pavarësisht kalimit të viteve.

“Nuk përdor tualet, vetëm kur më duhet të realizoj ndonjë set fotografik. Në përditshmërinë time nuk i vë asgjë fytyrës. Mendoj se kjo më ka bërë që të dukem si motra e fëmijëve të mi. Njerëzit habiten kur i them që jam 44 vjeç dhe kam 3 fëmijë”, deklaron Abigail.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel