Drejtuesit e Fiorentinës kanë filluar të planifikojnë merkaton për sezonin e ardhshëm dhe kanë hedhur sytë nga Franca për të përforcuar skuadrën.

Kështu në listën e “vjollcëve” është mesfushori 24-vjeçar i Montpellierit, Ellyes Skhiri, për të cilin Fiorentina është gati të paguajë shumën e 10 milionë eurove.

Top Channel