Askush nuk ia kalon Irina Shayk! Modelja tregon anën e saj më të mirë

03/04/2019 08:14

Ajo ka qenë një markë për gati një dekadë.

Për fushatën e saj të fundit të Intimissimi, Irina Shayk u kujtoi fansave më së miri arsyet pse ajo është një nga modelet më të bukura dhe më të kërkuara.

33-vjeçarja shkëlqeu me një shumëllojshmëri të dizenjove të markave, duke treguar dhe fizikun e saj.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel