Nadia Bokody ka treguar eksperiencën e saj seksuale me 7 burra të ndryshëm brenda një jave, eksperiencë që e provoi pasi i dha fund një lidhjeje 7-vjeçare.

Nadia kishte marrëdhënie me një djalë për 7 vite dhe ndihej e humbur. Kur u nda nga i dashuri i saj, provoi të shkonte brenda një jave me 7 burra të ndryshëm.
“U shërova, u ndjeva prapë e gjallë dhe me pëlqeu,” tregoi 24-vjeçarja për revistën “She Said”.

“Gjithsesi, është shumë e lodhshme dhe nuk do ia sugjeroja femrave”, shton Nadia.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel