Kim Kardashian nuk ka turp të tregojë format dhe këtë gjë e ka bërë duke postuar një foto në Instagram.

38-vjeçarja ka pozuar me një kostum plazhi metalik që i mbulonte shumë pak “asetet” e saj.

Ndërkohë, motra e saj Kourtney Kardashian ka pozuar nudo në vaskë.

Të gjitha fotot janë bërë për promovimin e faqes së internetit të Kourtney-t, poosh.com.

FOTO GALERI
1/33

Top Channel