50-vjeçarja, Jennifer Aniston “shëtit” pa të brendshme

01/04/2019 19:54

Jennifer Aniston kohët e fundit festoi 50 vjetorin e saj me një parti të madhe me shokët e saj të famshëm të Hollivudit.

Dhe duket se ajo sot ishte më rinore se kurrë, ndërsa paraqiste një set joshës të fotografive me pamje nga plazhi në Malibu të Kalifornisë.

Aktorja dukej e mrekullueshme, ndërsa zgjodhi një fustan të zi pak të hapur për setin e saj, nën  të cilin nuk kishte të brendshme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel